banner

Bu terazi serisi günlük laboratuvar rutini için tasarlanmıştır. Bu teraziler ile çalışmak, yeni dokunmatik kullanıcı arayüzü sayesinde çok kolaydır. Entegre uygulama programları ile verimliliğinizi artırın ve dahili otomatik ayar foknsiyonu ile yüksek hassasiyet elde edin.

Laboratuvarınızdaki rutin işlerinizi yeni kullanıcı arayüzü ile kolaylaştırın

Sartorius Quintix® , standart lab terazileri için her yönden yeni kriterler belirliyor. Tam otomatik dahili ayar, veri transferi, ergonomik tasarım, ve en önemlisi tamamen yeni dokunmatik kullanıcı arayüzü ve dahili uygulama programları gibi bir dizi özellik, iş akışınızı çok daha etkin hale getirir.

wl-10000-e --isoCAL active- a92b563607 

isoCAL ile içiniz rahat olsun

Sıcaklık değişimleri tartım sonuçlarının doğruluğunu etkiler. Bu nedenle her bir Quintix sürekli doğru sonuçları sağlayan dahili ayar fonksiyonu isoCAL ile donatılmış olarak gelir. isoCAL işlemi her gerçekleştirildiğinde Quintix® bu prosedürün tüm verilerini kaydeder ve böylece kalite güvence sisteminiz tarafından izlenebilir.

Sağlam koruma kabini günlük kullanıma, hatta tecrübesiz kişilerin kötü kullanımına karşı bile dayanıklı olacaktır. Dahası, cam parçaların bulaşık makinasında yıkanabilmesi için tamamen sökülebilir. .

 

Sezgisel Dokunmatik Kullanıcı Arayüzü

Sartorius ,yeni Quintix® in kullanıcı arayüzünü geliştirmek için tecrübeli lab kullanıcıları ile birlikte çalıştı. Lab kullanıcılarının birinci önceliği, kullanım manuelini okumaya gerek kalmadan kolay, sezgisel kullanımdı. Bunu yaptılar! Geniş dokunmatik ekranda yer alan açıklayıcı ikonlar ve metinler prosedür için bilmeniz gereken tüm bilgileri gösterir – ne eksik ne fazla.

wl-10060-e wb RGB 1a0c85b38e 
wl-10053-e -- RGB a30a67070c

Dahili Uygulama Programları ile Verimliliği Artırın

Quintix® kullanışlı dahili uygulama programlarını standart olarak içerir. Bu programlar, Sartorius tarafından sunulan çeşitli aksesuarlar ile birlikte, Quintix® i çeşitli tartım işlemleri için özelleştirmenizi sağlar.

Özgül ağırlığı ele alalım. Dahili Yoğunluk programı ve Sartorius Yoğunluk Kiti ile, çaba harcamadan katı ve sıvıların yoğunluğunu tespit edersiniz.

wl-10050-e -- RGB ecdbf93977Kolay ve Uygun Veri Transferi

Quintix® verilerin tablolarda işlenmesini kolaylaştırır. Nasıl mı? Quintix® in USB portunu bir bilgisayara bağladıktan sonra ihtiyacınız olan bir Windows® uygulamasını açın. Quintix® verileri, seçtiğiniz formatta, metin veya sayı olarak, zahmetsiz ve kolay tablo hesaplamalarını etkinleştirerek gönderir. İlave yazılım veya özel konfigürasyon ayarları gerekmeden. .