Genel ÖzelliklerModellerDokümanlarAksesuarlar

 

entris genel ozellik

Bir Sartorius terazisinin güvenilirliğini ve kalitesini edinin, ancak sadece gerçekten ihtiyacınız olan özellikleri ödeyin.

Yeni Entris® özellikle günlük çalışmalarınızda etkili ve güvenilir sonuçlar elde etmek için tasarlanmıştır. Kolay ve açık yapılandırılmış kullanıcı arayüzü, mantıksal tuş ataması ve mükemmel okunabilirlik güvenli kullanım için ideal özelliklerdir.

Tüm Entris® Terazilerin teslimat içeriği:

Universal adaptör, analitik teraziler için koruma kabini, mg teraziler için dairesel koruma kabini, montaj & kullanım kılavuzu

solFaydalar

Kullanıcı Dostu Kullanım

Arkadan aydınlatmalı ve kontrast ekran sayesinde mükemmel okunabilirlik. Fonksiyon tuşları ile kolay navigasyon özelliği ve ön panelde bulunan basit seviye indikatörü kullanıcı dostu ve hızlı bir çalışma sağlar.

Temel Uygulamalar

Entris® size günlük işlerinizde dahili temel uygulamalar ile destek sağlar: Tartım, Yoğunluk, Yüzde, Sayım, Hayvan Tartımı, Dönüşüm

sol altKolay Temizlik

Koruma kabininin kayan üst ve yan kapıları ile kolay sökülebilen paslanmaz çelik parçalar, derinlemesine temizlik için Entris® ’i kullanışlı yapar.

sol alt 2Yüksek Doğruluk

Monolitik tartım hücresi uzun vadeli yüksek ölçüm doğruluğu sağlar ve Sartorius terazisinin bilinen güvenilirliğini ve kalitesini temsil eder.

Özellikler

Seviyeleme   Cam su terazisi ile merkezleme 
Kalibrasyon  

Dahili Kalibrasyon / Ayar

Harici Kalibrasyon / Ayar

Tartım Birimleri  

Gram, Kilogram, Karat, Pound, Ons, Troy ons, Hong Kong tael, Singapore tael, Taiwan tael, Grain, Pennyweights, Miligram, Parts per pound, China tael, Mommes, Avusturya karatı, Tola, Baht, Mesghal, Ton,  Newton  

Dahili Uygulama Programları   Tartım, Yoğunluk, Yüzde, Sayım, Hayvan Tartımı, Dönüşüm
Dil Seçimi   İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Polonyaca (Lehçe), Rusça, İspanyolca
Ekran   Beyaz arkadan aydınlatmalı, 15 mm dijit yüksekliğine sahip kontrast ekran
Çalınmaya Karşı Koruma   Kablo veya zincirle kilitleme
Terazi Altı Tartım   Var
Arayüz Portu   RS232C 25-Pin
Besleme Gücü   100 – 240 volt (Universal)
Teknoloji ve Tasarım   Almanya’da üretim